Home NatuurcosmeticaGezichtToners Tem de Vette Huid met een Groene Thee Gezichtsmist met Witch Hazel

Tem de Vette Huid met een Groene Thee Gezichtsmist met Witch Hazel

door Elske-San Kortsmit

In tegenstelling tot wat vaak wordt gedacht, hebben alle huidtypes een toner nodig. En toners kunnen in verschillende vormen worden gebruikt. Je kan kiezen om een toner op de huid te deppen met een beautypad, maar je kan bijvoorbeeld ook kiezen om een toner over het gezicht te vernevelen. Deze mist zorgt direct voor hydratatie van de vette huid zonder deze te verstoppen. Witch hazel is een volledig natuurlijk product dat de poriën diep zal reinigen en een onrustige huid helpt te kalmeren. Het bevat tannines en polyfenolen, deze verbindingen helpen de genezing te versnellen en schade aan huidcellen te voorkomen, Ook werkt witch hazel ontstekingsremmend.

Hoe maak je een Groene Thee Gezichtsmist met Witch Hazel?

Ingrediënten
RECEPT VOOR 120ML
groene thee
40ml witch hazel
60ml kokend water
1tl verse aloë vera gel

Benodigdheden
mok
thee-ei
trechter
sprayfles

Zo maak je het
1. Vul het thee-ei met de groene thee en leg deze in een flinke mok, schenk hier kokend water op en laat enkele minuten trekken.
2. Haal het thee-ei uit de mok en laat de groene thee volledig afkoelen.
3. Doe een theelepel verse aloë vera gel bij de groene thee en roer goed door.
4. Doe het mengsel in een glazen sprayfles en voeg hier 40ml witch hazel aan toe.

Hoe te gebruiken
Schud voor gebruik het flesje met de toner even goed door, je kunt het in de ochtend en avond gebruiken. Doe een beetje van de gezichtstoner op een katoenen beauty-pad en dep hiermee het gezicht schoon of spray de toner als een mist over het hele gezicht. Breng hierna je favoriete serum en/of gezichtscrème aan op het gezicht.


Heb je dit natuurcosmetica recept gemaakt?
Laat ons weten wat je ervan vindt! Laat hieronder een reactie achter en deel jouw foto op Instagram met #mijnhuydt.

Groene Thee Gezichtsmist met Witch Hazel

Print
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 2 voted )

Ingredients

  • RECEPT VOOR 120ML
  • groene thee
  • 40ml witch hazel
  • 60ml kokend water
  • 1tl verse aloë vera gel
  • Benodigdheden
  • mok
  • thee-ei
  • trechter
  • sprayfles

Instructions

1. Vul het thee-ei met de groene thee en leg deze in een flinke mok, schenk hier kokend water op en laat enkele minuten trekken. 2. Haal het thee-ei uit de mok en laat de groene thee volledig afkoelen. 3. Doe een theelepel verse aloë vera gel bij de groene thee en roer goed door. 4. Doe het mengsel in een glazen sprayfles en voeg hier 40ml witch hazel aan toe.

 

Notes

Hoe te gebruiken Schud voor gebruik het flesje met de toner even goed door, je kunt het in de ochtend en avond gebruiken. Doe een beetje van de gezichtstoner op een katoenen beauty-pad en dep hiermee het gezicht schoon of spray de toner als een mist over het hele gezicht. Breng hierna je favoriete serum en/of gezichtscrème aan op het gezicht.

Dit vind je vast ook leuk

Laat een Comment achter