Maak zelf waspoeder van een blok Marseille zeep, dit is een 100% ecologische en economische oplossing voor schone was en nog eenvoudiger dan het zelf maken van vloeibaar wasmiddel.. Het is zeer voordelig in het gebruik en je weet precies welke natuurlijke grondstoffen in het afvalwater terecht komen. Het is niet schadelijk voor het milieu en wordt goed verdragen door mensen met een allergie of huidaandoening.
Hoe maak je een Waspoeder van Marseille Zeep?
Ingredienten
100 gram geraspte Marseille zeep
250 gram geconcentreerde droge soda (poeder)
150 gram natriumbicarbonaat
60 druppels essentiële olie (optioneel)
Benodigdheden
rasp
blender
kom
garde
weegschaal
afsluitbare pot
Zo maak je het
- Rasp 100 gram Marseille zeep van het zeepblok af of gebruik kant en klare zeepvlokken.
- Doe de zeepvlokken in een blender en maal ze tot een fijn poeder.
- Giet het poeder over in een kom.
- Meng de fijngemalen Marseille zeep met de geconcentreerde droge soda en het natriumbicarbonaat.
- Voeg eventueel de druppels essentiële olie toe voor een heerlijk geurende was. Het is ook mogelijk per wasbeurt een paar druppeltjes essentiële olie toe te voegen.
- Bewaar het waspoeder in een ruime afsluitbare pot.
Tip
Gebruik 1 tot 2 eetlepels waspoeder per wasbeurt.
Heb je dit natuurcosmetica recept gemaakt?
Laat ons weten wat je ervan vindt! Laat hieronder een reactie achter en deel jouw foto op Instagram met #mijnhuydt.
Rasp 100 gram Marseille zeep van het zeepblok af of gebruik kant en klare zeepvlokken. 2. Doe de zeepvlokken in een blender en maal ze tot een fijn poeder. 3. Giet het poeder over in een kom. 4. Meng de fijngemalen Marseille zeep met de geconcentreerde droge soda en het natriumbicarbonaat. 5. Voeg eventueel de druppels essentiële olie toe voor een heerlijk geurende was. Het is ook mogelijk per wasbeurt een paar druppeltjes essentiële olie toe te voegen. 6. Bewaar het waspoeder in een ruime afsluitbare pot. Tip
Ingredients
Instructions
Gebruik 1 tot 2 eetlepels waspoeder per wasbeurt.